Огляд рішень по автоматизації складу на платформі 1СПредприятие

В даний час на ринку існує велика кількість рішень для автоматизації складської діяльності на технологічній платформі «1С:Предприятие», розробленою фірмою «1С».
У даній статті ми спробуємо розібратися, чому саме ця платформа використовується як базова і які рішення розроблені, щоб автоматизувати процес управління технологічними процесами сучасного складського комплексу площею від декількох сотень до декількох десятків тисяч квадратних метрів.

Огляд рішень по автоматизації складу на платформі 1СПредприятие Еволюція програм «1С» і типові рішення

Історично із словом «1С» асоціюється багато різних рішень, але, в першу чергу, це програма «1С:Бухгалтерия» для автоматизації бухгалтерського обліку. Вже більше 10 років розвивається цей напрям фірми «1С».
Комп’ютерні програми для бухгалтерського обліку затребувані в підприємствах різних розмірів, форм власності, галузевій спрямованості і фактично стали російським стандартом автоматизації бухгалтерського обліку. Це історично привело до ширшого розуміння фірмою «1С» реальних потреб підприємств в автоматизації різних ділянок обліку і управління.

Слово «1С:Предприятие» стало носити ширший сенс, ніж спочатку «1С:Бухгалтерия». Спробуємо розібратися, що є «1С:Предприятие». З одного боку, це технологічна платформа – те, що об’єднує всі прикладні рішення для автоматизації обліку і управління, де є слово «1С».
По аналогії з операційною системою для персональних комп’ютерів, «1С: Підприємство» можна назвати операційною системою автоматизації обліку і управління підприємств. Це і середовище, і інструмент для розробників програмного забезпечення із спеціальною макромовою, на якій програми розробляються і допрацьовуються під конкретні завдання підприємства.
З іншого боку, «1С:Предприятие» є системою програм – прикладних рішень на цій самій платформі.

«1С:Предприятие» – відкрита система і інтегрується практично з будь-якими зовнішніми програмами і устаткуванням на основі загальновизнаних відкритих стандартів і протоколів передачі даних. Важливою якістю рішень для платформи «1С:Предприятие» є масштабованість – від персонального однопользовательського варіанту, до великих робочих груп і підприємств.
Нав’язувані поряд іменитих зарубіжних конкурентів фірми «1С» стереотипи про те, що «1С:Предприятие» – «для маленьких», поступово стають міфом.
Так, в послужному списку компанії AXELOT, одного з партнерів фірми «1С», є проект автоматизації управління матеріально-технічним забезпеченням одного з лідерів російської енергетики ВАТ «Іркутськенерго», в ході якого успішно автоматизовано 400 робочих місць, причому в єдиному інформаційному просторі.
Для досягнення подібних результатів підвищення продуктивності системи досягається засобами платформи, прикладні рішення не вимагають доопрацювання при збільшенні кількості одночасно працюючих користувачів. Є модні зарубіжні абревіатури, а є суть питання.

автоматизація, облік, рішення,
  1. Автоматизована система управління підприємством компанії ОАО ОГК-2 на основі 1СПредприятие 8
  2. 1СПредприятие 8 Управління по цілях
  3. Взаємозвязок проектів чистого консалтингу і автоматизації
  4. Управління проектом автоматизації роздрібного магазина
  5. Криза в машинобудуванні – від погроз і упущених можливостей до рішень для підвищення ефективності

Pages: 1 2 3 4 5