Виправлення помилок в бухгалтерському і податковому обліку допущених в минулих звітних періодах в 1СБухгалтерии 8 ред 16 Рекомендації консультанта
Виправлення помилок в бухгалтерському і податковому обліку , допущених в минулий звітний період, – популярна тема багатьох статей. Консультанти компанії «1С:Автоматизация» пропонують вашій увазі матеріал про те, як виправити дані помилки при веденні автоматизованого обліку за допомогою програмного продукту “1С:Бухгалтерия 8″, оскільки
ведення бухгалтерського і податкового обліку в нім має свої особливості.
- Виправлення помилок в бухгалтерському обліку
- Коректування первинної вартості ТМЦ
- Коректування ПДВ
- Коректування собівартості списаних ТМЦ
- Формування уточненої декларації по ПДВ
- Виправлення помилок в податковому обліку
В своїй повсякденній діяльності бухгалтер, працюючи з програмними продуктами «1С», стикається з безліччю ситуацій, пов’язаних з необхідністю віддзеркалення фактів господарської діяльності в програмі.
Крім того, що операції можуть бути специфічні для кожного підприємства, для кожної з них бухгалтерові необхідно знайти коректний і правильний з погляду законодавства спосіб віддзеркалення в автоматизованій системі обліку.
Адже бухгалтерська звітність повинна давати адекватне і повне уявлення про фінансове положення організації, фінансові результати її діяльності і зміни в її фінансовому положенні. Але іноді бухгалтер все-таки припускається помилок.
Часто, виправлення помилок в бухгалтерському і податковому обліку викликає у бухгалтерів значні утруднення, особливо, якщо вони допущені в минулих звітних періодах. Адже в цьому випадку недостатньо знати тільки нормативну базу з цього питання, потрібно ще знати особливості ведення обліку в самому програмному продукті.
Необхідність коректного ведення автоматизованого обліку в більшості випадків, примушує їх звертатися до фахівців з проханням не тільки виправити помилки обліку в програмі, але і навіть допрацювати програмний продукт – «щоб надалі була можливість виправляти помилки автоматично». Але чи завжди це виправдано, і як самостійно виправити виявлені помилки?
Розглянемо, як консультації фахівця допомогли бухгалтерові навчитися самостійно виправляти в програмі помилки ведення обліку, допущені в минулих звітних періодах.
документ, запис, коректування, облік, помилка, товар,