Виправлення помилок в бухгалтерському і податковому обліку допущених в минулих звітних періодах в 1СБухгалтерии 8 ред 16 Рекомендації консультанта

Виправлення помилок в бухгалтерському і податковому обліку , допущених в минулий звітний період, – популярна тема багатьох статей. Консультанти компанії «1С:Автоматизация» пропонують вашій увазі матеріал про те, як виправити дані помилки при веденні автоматизованого обліку за допомогою програмного продукту “1С:Бухгалтерия 8″, оскільки
ведення бухгалтерського і податкового обліку в нім має свої особливості.

  • Виправлення помилок в бухгалтерському обліку
  • Коректування первинної вартості ТМЦ
  • Коректування ПДВ
  • Коректування собівартості списаних ТМЦ
  • Формування уточненої декларації по ПДВ
  • Виправлення помилок в податковому обліку

В своїй повсякденній діяльності бухгалтер, працюючи з програмними продуктами «1С», стикається з безліччю ситуацій, пов’язаних з необхідністю віддзеркалення фактів господарської діяльності в програмі.
Крім того, що операції можуть бути специфічні для кожного підприємства, для кожної з них бухгалтерові необхідно знайти коректний і правильний з погляду законодавства спосіб віддзеркалення в автоматизованій системі обліку.
Адже бухгалтерська звітність повинна давати адекватне і повне уявлення про фінансове положення організації, фінансові результати її діяльності і зміни в її фінансовому положенні. Але іноді бухгалтер все-таки припускається помилок.

Часто, виправлення помилок в бухгалтерському і податковому обліку викликає у бухгалтерів значні утруднення, особливо, якщо вони допущені в минулих звітних періодах. Адже в цьому випадку недостатньо знати тільки нормативну базу з цього питання, потрібно ще знати особливості ведення обліку в самому програмному продукті.
Необхідність коректного ведення автоматизованого обліку в більшості випадків, примушує їх звертатися до фахівців з проханням не тільки виправити помилки обліку в програмі, але і навіть допрацювати програмний продукт – «щоб надалі була можливість виправляти помилки автоматично». Але чи завжди це виправдано, і як самостійно виправити виявлені помилки?

Розглянемо, як консультації фахівця допомогли бухгалтерові навчитися самостійно виправляти в програмі помилки ведення обліку, допущені в минулих звітних періодах.

Read the rest of this entry…

документ, запис, коректування, облік, помилка, товар,

Чи так страшний аудит кадрової документації

Що таке кадровий аудит? Багато керівників компаній часто задаються цим питанням, хоча бояться цього дійства, проте роблять це марно. Всі добре розуміють, що таке аудит бухгалтерської документації, і які дії можуть бути після його проведення.
Якщо подивитися на процедуру проведення аудиту кадрової документації і документообігу, можна знайти схожість і відмінності з проведенням аудиту бухгалтерського. Загальне у них те, що перевіряється відповідність ведення документації вимогах законодавчої бази. Проводиться бухгалтерський аудит регулярно, і також регулярно виправляються неточності і помилки у веденні бухгалтерського обліку.
Кадровий же аудит проводять тоді, коли «смажений півень» ну самі розумієте куди клює……..

Read the rest of this entry…

аудит, документ, документація, проведення,