1СПредприятие 8 Управління по цілях

Середньому і крупному бізнесу, на відміну від малого, важче зберегти цілісність управління, а також забезпечити високу ефективність персоналу і його ефективне залучення до процесу досягнення стратегічної мети організації. При динамічному зростанні мети організації стають все більш складними, абстрактними і не завжди зрозумілими рядовим працівникам.
В той же час збіг особистих цілей працівників і цілей організації є однією з умов довгострокового економічного успіху, конкурентоспроможності і процвітання організації.

Read the rest of this entry…

ефективність, завдання, оцінка, показник, працівник,

IT-аудит знову в моді

Останнім часом одній з самих затребуваних послуг в області IT-консалтингу сталі роботи по IT-аудиту. Згідно оценкам компанії “ФБК” , сьогодні 3 з 5 підприємств замовляють послуги в області IT-аудиту. Підприємства все частіше запрошують зовнішніх консультантів для проведення незалежної оцінки стану IT-інфраструктури.

Read the rest of this entry…

аудит, замовник, оцінка, ризик,

Показники оцінки ефективності витрат на персонал

Метою будь-якої організації є витягання прибули від своєї діяльності. Виконання робіт або надання послуг здійснюються людьми, які наймаються компанією для досягнення її основної мети. Персонал є головним трудовим ресурсом компанії, що створює її інтелектуальний і матеріальний капітал.

В статті розглядаються основні напрями діяльності служб управління персоналом , наводяться приклади можливих показників оцінки ефективності витрат на управління персоналом , а також статистичних показників і їх взаємозв’язку між собою.

Якщо розглядати управління персоналом як процес, що забезпечує діяльність компанії, то можна виділити наступні основні напрями:

  • Підбір і відбір
  • Навчання і розвиток
  • Оцінка діяльності
  • Стимулювання і мотивація праці персоналу.

Окремо виділяється напрям «кадрового адміністрування», яке включає аспекти ведення кадрового документообігу, розробку і затвердження внутрішніх локальних актів і інших процедур, які передбачені Трудовим кодексом і законодавством про працю.

Показники оцінки ефективності витрат на персонал

Розглянемо показники оцінки ефективності перших чотирьох напрямів, оскільки ефективність роботи напряму «кадрове адміністрування» в основному зводиться до швидкості оформлення документації і відсутності штрафних санкцій з боку перевіряючих органів.

Read the rest of this entry…

витрата, навчання, оцінка, персонал, показник,

Автоматизація оцінки ефективності діяльності персоналу

Розвиток HR-менеджменту в нашій країні йшов паралельно з бізнесом, часто випереджаючи його темпи розвитку і запити. Закономірний інтерес HR-ов до західних інструментів посилювався високим кадровим дефіцитом.
Фахівці з управління персоналом намагалися знайти інструменти, що дозволяють підвищити привабливість компанії на кадровому ринку, – корпоративні заходи, тренінги командообразованія, «багаті» соціальні пакети і ін.
На жаль, при цьому часто забували, що спочатку необхідно збудувати базові елементи системи управління персоналом, а потім переходити до тонших інструментів, наприклад, таким, як управління корпоративною культурою.

Read the rest of this entry…

ефективність, оцінка, персонал, показник, результат,