Технологія легкого консалтингу або як підвищити ефективність за допомогою одного рішення

Консалтингові послуги давно існують на ринку, але ніколи не були масовими. Ще якийсь час назад консалтинг для більшості компаній асоціювався з чимось дорогим, складним, недоступним. Щоб допомогти компаніям в економічних умовах, що склалися, запропонувати їм реально корисні і ефективні рішення, необхідно було змінити підхід до надання консалтингових послуг.
У даній статті розповідається про технологію «легкого консалтингу», як про інший підхід до роботи з підприємствами за ситуації, коли необхідні швидкі, точкові і ефективні рішення
.

Read the rest of this entry…

діагностика, зміна, проблема, товар,

Управлінський консалтинг

Управлінський консалтинг – достатньо нова і якоюсь мірою незвична для України послуга, що обросла міфами, чутками і побоюваннями. Одні клієнти задоволені послугами консультантів, інші – розчаровані.
Що таке консалтинг? Чи є в Україні професійні консалтингові послуги? Чому, як і коли потрібно привертати консультантів? Як отримати користь від співпраці? Відповіді на ці і інші наболілі питання допоможуть усвідомлено і обгрунтовано підходити до вибору консалтингової компанії, партнера у вирішенні проблем бізнесу.

Що таке консалтинг?

«Завдання консультанта – не заліковувати симптоми, а усувати справжню причину проблеми»

Для того, щоб почати говорити про консалтинг, потрібно чітко визначити і розуміти що є ця послуга.
Знання і розуміння того, що є консалтингом, дозволяє керівникам і власникам підприємств, по-перше, чітко визначити для себе необхідність і цілі залучення консультантів, по-друге, грамотно і обгрунтовано вибрати партнера, консалтингову компанію для реалізації тих або інших змін, для вирішення тих або інших проблем.

Read the rest of this entry…

замовник, консультант, проблема,

Ризики проекту автоматизації

Основна частина нашого життя проходить на роботі. Приходимо ми туди, щоб запрацювати грошей, отримати знання і досвід, добитися визнання і піднятися по службових сходах. У різні фази свого життя на роботі ми переслідуємо різні цілі. По суті, наше життя – це набір проектів різної тривалості і різного масштабу: від маленьких до глобальних.

Навіщо робити проект свідомо неуспешним? Не дивлячись на те що і такі завдання мають місце, все-таки велика частина проектів налаштована на їх успішну реалізацію. Щоб проект був успішний, команда повинна передбачити всі проблеми, з якими можна зіткнутися при виконанні робіт, і знати, як на них реагувати.

Хотілося б звернути увагу на деякі ризики, з якими нерідко стикаються при виконанні проектів. При реалізації будь-якого проекту перш за все взаємодіють один з одним люди, що його виконують, – як з боку виконавця, так і з боку замовника. А там, де присутній більш за одну людину, завжди відбувається конфлікт інтересів.
Звідси і витікає б про льшєє кількість ризиків. Подальший виклад умовно будемо в основному вести з боку виконавця.

Людський чинник

Read the rest of this entry…

замовник, проблема, ризик, співробітник, сторона,

Як подолати проблеми проекту що завершується

«Момент істини». Початок експлуатації нової корпоративної інформаційної системи – перевірка на відповідність очікуванням бізнесу.

Як уникнути помилок і добитися успіху?

Як подолати проблеми проекту що завершується «Завтра» завершується впровадження системи, що автоматизує основні бізнес процеси компанії, команда розробників і консультантів завершує проект.
Як ефективно почати промислову експлуатацію системи? Як не допустити «розриву, провалу» на початку її експлуатації? Ці питання майже завжди виникають на останніх етапах будь-якого значного проекту.

Read the rest of this entry…

експлуатація, зміна, проблема,