Роль і завдання казначейства на підприємстві

Не доводиться ставити під сумнів той факт, що управління грошовими потоками є найбільш важливим напрямом діяльності для будь-яких організацій. Особливо актуальним управління фінансами підприємства стає в умовах нестабільної фінансової ситуації, характерної для останніх декількох місяців.

Read the rest of this entry…

казначейство, платіж, ризик,

Ризики проекту автоматизації

Основна частина нашого життя проходить на роботі. Приходимо ми туди, щоб запрацювати грошей, отримати знання і досвід, добитися визнання і піднятися по службових сходах. У різні фази свого життя на роботі ми переслідуємо різні цілі. По суті, наше життя – це набір проектів різної тривалості і різного масштабу: від маленьких до глобальних.

Навіщо робити проект свідомо неуспешним? Не дивлячись на те що і такі завдання мають місце, все-таки велика частина проектів налаштована на їх успішну реалізацію. Щоб проект був успішний, команда повинна передбачити всі проблеми, з якими можна зіткнутися при виконанні робіт, і знати, як на них реагувати.

Хотілося б звернути увагу на деякі ризики, з якими нерідко стикаються при виконанні проектів. При реалізації будь-якого проекту перш за все взаємодіють один з одним люди, що його виконують, – як з боку виконавця, так і з боку замовника. А там, де присутній більш за одну людину, завжди відбувається конфлікт інтересів.
Звідси і витікає б про льшєє кількість ризиків. Подальший виклад умовно будемо в основному вести з боку виконавця.

Людський чинник

Read the rest of this entry…

замовник, проблема, ризик, співробітник, сторона,

IT-аудит знову в моді

Останнім часом одній з самих затребуваних послуг в області IT-консалтингу сталі роботи по IT-аудиту. Згідно оценкам компанії “ФБК” , сьогодні 3 з 5 підприємств замовляють послуги в області IT-аудиту. Підприємства все частіше запрошують зовнішніх консультантів для проведення незалежної оцінки стану IT-інфраструктури.

Read the rest of this entry…

аудит, замовник, оцінка, ризик,