Технологія легкого консалтингу або як підвищити ефективність за допомогою одного рішення

Консалтингові послуги давно існують на ринку, але ніколи не були масовими. Ще якийсь час назад консалтинг для більшості компаній асоціювався з чимось дорогим, складним, недоступним. Щоб допомогти компаніям в економічних умовах, що склалися, запропонувати їм реально корисні і ефективні рішення, необхідно було змінити підхід до надання консалтингових послуг.
У даній статті розповідається про технологію «легкого консалтингу», як про інший підхід до роботи з підприємствами за ситуації, коли необхідні швидкі, точкові і ефективні рішення
.

Read the rest of this entry…

діагностика, зміна, проблема, товар,

Антикризовий пакет компанії

В умовах фінансової кризи і економічного спаду перед власниками і керівниками більшості підприємств встає завдання оптимізації бізнесу, пошуку у відповідь реакції на різку зміну зовнішнього середовища із сприятливою на негативну.
Така ситуація застала багато менеджерів зненацька: тривалий період економічного зростання і позитивні очікування привели до відсутності альтернативних варіантів розвитку компанії у разі погіршення економічної кон’юнктури.
Таким чином, більшості керівників і фінансовим директорам необхідно «на швидку руку» розробляти антикризовий пакет заходів по стабілізації справ в компанії, а іноді і просто для виживання підприємства. Разом з фінансовими складнощами, основними завданнями багатьох підприємств стали збереження найбільш цінних кадрів і своєчасне виконання договірних зобов’язань компанії.
На наш погляд, особливість ситуації полягає в тому, що вживаний «антикризовий набір заходів» хоч і унікальний, але залежить, в першу чергу, від галузевої специфіки компанії і, в другу – вже від конкретних особливостей кожної компанії. Нижче ми приводимо основні розділи «Антикризового пакету» з коментарями і поясненнями.

Read the rest of this entry…

більшість, витрата, зміна, скорочення,

Як подолати проблеми проекту що завершується

«Момент істини». Початок експлуатації нової корпоративної інформаційної системи – перевірка на відповідність очікуванням бізнесу.

Як уникнути помилок і добитися успіху?

Як подолати проблеми проекту що завершується «Завтра» завершується впровадження системи, що автоматизує основні бізнес процеси компанії, команда розробників і консультантів завершує проект.
Як ефективно почати промислову експлуатацію системи? Як не допустити «розриву, провалу» на початку її експлуатації? Ці питання майже завжди виникають на останніх етапах будь-якого значного проекту.

Read the rest of this entry…

експлуатація, зміна, проблема,

Сім секретів успіху на шляху змін в ІТ

Сім секретів успіху на шляху змін в ІТ Перехід до сучасних моделей надання ІТ послуг і впровадження інформаційної системи управління ІТ справа непроста і «морочлива». Достатні багато «провальних» проектів реформування ІТ на підприємствах на основі сервісної моделі. Як можна виправити ситуацію?

Read the rest of this entry…

етап, зміна, підхід, співробітник,